hlavicka2

Nabídka více než 100 billboardových ploch v libereckém regionu a jeho okolí!

Provozujeme a neustále aktualizujeme vlastní síť reklamních nosičů - billboardů. Reklamní nosiče typu EUROFORMAT provozujeme především v Libereckém, Středočeské, Královéhradeckém a Ústeckém kraji.

hlavicka2

Jedničky na trhu velkoplošné reklamy v Liberci!

V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji. Provozujeme nejkvalitnější síť velkoformátové reklamy v tomto regionu. Některé naše megapostery jsou nejvetšími osvětlenými reklamními plochami v severních Čechách.

hlavicka3

Riding board - mobilní reklama

Jedná se o silné outdoor médium na reklamních vozech Mercedes Benz poslední generace, které jsou speciálně vyrobeny pro různé reklamní účely.

hlavicka4

Mostní panely na dálnicích, silnicích!

Naše společnost CMG outdoor spolupracuje s mezinárodní společností News Outdoor Czech Republic, na základě agenturní smlouvy. Díky této spolupráci Vám dokážeme zajistit libovolné mostní plochy na dálničních úsecích či rychlostních komunikacích za skvělé ceny.

hlavicka5

Reklama na autobusech v Liberci

Velmi populární forma reklamy. Umožňuje oslovení veřejnosti, která se pohybuje především prostřednictvím Městské Hromadné Dopravy v Liberci.

 

Billboardy - více než 100 billboardů v Libereckém kraji a jeho okolí

Provozujeme a neustále aktualizuje vlastní síť reklamních nosičů - billboardů. Reklamní nosiče - billboardy typu EUROFORMAT provozujeme především v Libereckém, Středočeské a Královéhradeckém. Pro naše klienty realizujeme jak dlouhodobé pronájmy reklamních ploch, tak krátkodobé billboardové kampaně.

Více

Megapostery - Nejširší nabídka na trhu v Liberci

megaposter

V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji. Provozujeme nejkvalitnější síť velkoformátové reklamy v tomto regionu. Některé naše megapostery jsou nejvetšími osvětlenými reklamními plochami v severních Čechách. Nabídku megaposterů samozřejmě rozšiřujeme také mimo liberecký region.

Více

Novinky

obrazek-novinky Více
 

Vybrané reference našich zákazníků

Novinky ze světa reklamy

MaM.cz

Venkovní reklama

Provozujeme a neustále aktualizujeme vlastní síť reklamních nosičů - billboardů a megabordů. V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji

Více...

Copyright © 2009 CMG webdesign www.cmg.cz Všechna práva vyhrazena.